آخرین وضعیت جاده های منتهی به شش مرز کشورساعت: 13:27
تاریخ انتشار: 1301/06/20
کد خبر: 1896640

رضا اکبری گفت: 1600 کیلومتر از راه های منتهی به شش مرز کشور امسال با اعتباری بالغ بر 800 میلیارد تومان برای اربعین حسینی ایمن سازی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ رضا اکبری معاون حمل و نقل جاده ای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در بازدید از پایانه های مرزی شلمچه و چذابه گفت: از ابتدای سال جاری پروژه های ایمنی راه های منتهی به شش پایانه مرزی به صورت هدفمند اجرا شده است. اربعین حسینی در دستور کار تسهیل تردد زائران

هزار و 600 کیلومتر از راه های منتهی به شش مرز کشور با طرح ایمنی شامل نگهداری راه ها، خط کشی، تکمیل حفاظ بتنی، نصب تابلو، روکش آسفالت و حذف نقاط پرخطر اجرا شده است. میزان اعتبار 800 میلیارد تومان است.

معاون حمل‌ونقل جاده‌ای سازمان حمل‌ونقل جاده‌ای گفت: با توجه به بازدیدهای صورت گرفته از سوی مدیریت سازمان در هفته‌های گذشته، اگرچه شرایط بسیار ایده‌آل است، اما اقدامات انجام شده بسیار خوب بوده و با تداوم برنامه‌ها امیدوارکننده است. برنامه ها ، کیفیت ایمنی جاده ها باید در سال های آینده بهبود یابد تا اکنون.

اکبری ادامه داد: همچنین برای اربعین حسینی امسال اعتباری برای تکمیل و تجهیز پایانه های مرزی، اجاره ماشین آلات، تامین سوخت و سایر هزینه های جاری از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در نظر گرفته شد که حدود 1300 میلیارد تومان اعتبار برای ایمنی جاده.

انتهای پیام/