آخرین حرکات جاش داگر در پرونده پورنوگرافی کودکان که دادگاه آن را رد کرد: در اینجا دلیل آن آمده است


آخرین تلاش های جاش داگر برای سرکوب اظهارات و عکس ها در پرونده پورنوگرافی کودک ناموفق بود و دادگاه منطقه ای ایالات متحده که بر پرونده وی نظارت می کند دلیل آن را توضیح می دهد.

تیموتی ال بروکس ، قاضی منطقه ای ایالات متحده ، چهارشنبه ، 13 اکتبر ، نامه گسترده ای ارسال کرد و دلایل دادگاه را برای رد چهار مورد از درخواست های تیم حقوقی داگر در جلسه 27 سپتامبر بیان کرد. که ستاره تلویزیونی سابق در 8 نوامبر 2019 به مقامات ارائه داد ، عکس های دست و پای او را که در اوایل سال جاری در زندان گرفته شده بود رد می کند ، کیفرخواست را برای نقض بند انتصاب رد می کند و آن را رد می کند زیرا دولت نتوانسته است شواهد معافیت جویانه بالقوه را حفظ کند.

“همه درخواست ها پس از جلسه شهادت شخصی در 27 سپتامبر 2021 توسط هیئت قضات رد شد. دادگاه دلایل خود را برای رد پیشنهادات به صورت شفاهی توضیح داد ؛ فرمان زیر توضیحات بیشتری ارائه می دهد. تا آنجا که همه چیز در این دستور با آنچه گفته شد متفاوت است از روی نیمکت ، این فرمان کنترل می شود ، “یادداشت بروکس شروع می شود.

بروکس توضیح می دهد که در 8 نوامبر 2019 ، هنگامی که ماموران فدرال به شرکت خودروسازی داگر رسیدند ، آنها به درستی به داگر اطلاع دادند که در صورت تمایل می تواند آنجا را ترک کند. قاضی همچنین توضیح داد که دادگاه تشخیص داد که ماموران در انتقال داگر به خودروی مصاحبه گناه ندارند.

JOSH DUGGAR ، با زن باردار ANNA بعد از قاضی مورد بررسی قرار گرفت ، رد درخواست رد پرونده پورنوگرافی کودکان

در این برنامه آمده است: “همچنین مسلم نیست که درب راننده کنار محل نشستن آقای داگر در طول مکالمه بدون قفل باقی مانده است. بنابراین دادگاه متوجه می شود که آقای داگر بازداشت نشده است و این عامل را به نفع دولت وزن می کند.” به

آنا داگر و جاش داگر در چهل و دومین کنفرانس سالانه اقدامات سیاسی محافظه کارانه (CPAC) در هتل و مرکز همایش های Gaylord National Resort در 28 فوریه 2015 در National Harbour ، Maryland ژست گرفتند. دوگر در حال حاضر در انتظار محاکمه است ، زیرا در اتهامات پورنوگرافی کودکان بی گناه شناخته شد.
(کریس کانر / گتی ایماژ)

علاوه بر این ، قاضی گفت که ضبط مکالمه دوگر با مقامات در 8 نوامبر 2019 قبل از جلسه دادگاه در 27 سپتامبر پخش شد. قاضی حکم داد “لحن مصاحبه” محاوره ای بود ، نه داغ “.

آقای داگر نه تنها برگه ای را امضا کرد که ثابت می کرد از حق وکالت خود صرف نظر می کند ، بلکه همچنین چشم پوشی و اختیاری بودن اقدامات خود را با تذکر به نمایندگان قبل از جلسه مبنی بر “ممکن است به همه چیز پاسخ ندهد” آشکار کرد. به

با این حال ، در یک مرحله ، قاضی ادعا می کند که دادگاه در آن روز یک بیانیه از عوامل فدرال پیدا کرد که می تواند “به عنوان یک استراتژی گمراه کننده” شناخته شود. با این وجود ، “آقای داگر سقوط نکرده است.”

این منبع می گوید که جدایی جاش داگر آخرین داروی زنان آنه خواهد بود.

داگر همچنین در عکس گرفتن از دست ها و پاهای خود در هنگام تسلیم نیروی انتظامی در 29 آوریل 2021 دچار مشکل شد. عکسها در یک اتاق داخلی به عنوان بخشی از مراحل رزرو در دفتر امنیت داخلی در فایتویل ، آرکانزاس گرفته شده است.

هنگام گرفتن اثر انگشت ، مامور “متوجه زخمی در انگشت شست چپ دوگر شد” ، و دوگر “موافقت” کرد که دستانش را نقاشی کنند ، که این امر بر پاهای او نیز تأثیر می گذارد. ستاره سابق 19 Kids and Counting استدلال کرد که دولت قبل از عکاسی از وی به حکم احتیاج دارد و حقوق او را تحت متمم چهارم نقض کرده است.

بروکس حکم کرد: “هیچ وکالت قانونی وجود ندارد که نشان دهد ماموران قبل از اینکه بتوانند از بازوها و پاهای آقای داگر عکس بگیرند به حکم احتیاج دارند. آقای داگر با عکس گرفتن موافقت کرد. بنابراین هیچ گونه نقض متمم چهارم وجود ندارد.”

برای عضویت در اخبار سرگرم کننده ما اینجا را کلیک کنید

دومین اقدام داگر رد اتهام علیه وی بود زیرا عوامل فدرال درگیر در رسیدگی به اتهامات جنایی وی تحت دستور شخصی بودند که “به عنوان وزیر منصب به اشتباه انتخاب شده بود”.

ستاره سابق سینما

ستاره سابق فیلم “19 Kids and Counting” در آوریل در آرکانزاس دستگیر شد.
(اداره پلیس شهرستان واشنگتن)

بروکس این طرح را “بی پروا” توصیف کرد و افزود: “هیچ ادعای قانونی برای ادعای آقای داگر مبنی بر رد اتهام صادره از سوی هیئت منصفه بزرگ با ازدواج به دلیل اتهام نقض بند انتصاب وجود ندارد.”

در نهایت ، دوگر استدلال کرد که مقامات مجری قانون فقط دستگاه های الکترونیکی او را ضبط کرده اند و دستگاه های دیگر را ضبط نکرده اند.

قاضی اعتراض کرد: “دادگاه خاطرنشان می کند که تصمیم مقامات انتظامی مبنی بر عدم جستجوی قانونی و ضبط برخی از وسایل الکترونیکی بر اساس حسن نیت بوده است که چنین اقدامات تحقیقاتی اضافی غیر ضروری است.” “ممکن است دلایل خوبی برای انتقاد از دقت اجرای قانون (یا عدم وجود آن) در طول بازجویی متقابل وجود داشته باشد ، اما دادگاه به سادگی متقاعد نشده است که اقدامات اجرای قانون به میزان محرومیت از قانون اساسی از مراحل قانونی افزایش می یابد که مستلزم کیفرخواست علیه آقای داگر. “قضاوت را به پایان می رساند.

کنفرانس پیش از محاکمه داگر در حال حاضر برای 18 نوامبر برنامه ریزی شده است.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ستاره سابق شرمنده در 29 آوریل در آرکانزاس توسط مارشالهای آمریکایی دستگیر شد. یک روز بعد ، او به اتهامات پورنوگرافی کودکان فدرال متهم شد و بی گناه خود را اعلام کرد. در حالی که منتظر محاکمه بود ، یک قاضی فدرال به او اجازه آزادی داد.

داگر در فیلم TLC “19 Kids and Counting” بازی کرد تا اینکه در سال 2015 پس از مشخص شدن آزار و اذیت چهار خواهر و پرستار بچه از شبکه حذف شد. والدینش گفتند او نوازش را پذیرفت و عذرخواهی کرد.

قبل از آن ، وی به دلیل اعتیاد به پورنوگرافی عذرخواهی کرد و به همسرش آنا خیانت کرد. جاش و آنا داگر از سال 2008 ازدواج کرده اند و دارای شش فرزند با 7 فرزند در راه هستند.

دیدگاهتان را بنویسید