شومینه‌سوزی عظیم در داخل مخازن نفت روسیه در داخل نزدیکی مرز اوکراینساعت: 06:45
آشکار شده در داخل مورخ: 1401/02/05
شناسه خبر: 1834225

مقام‌های روس به همین دلیل حریق عظیم مخازن نفت این ملت در داخل بریانسک، شهر در داخل جهان روستوف در داخل نزدیکی اوکراین خبر دادند.


به گزارش وب {اطلاع رسانی} راهی که در آن دانا؛ ساکنان محله ای نیز به همین دلیل بروز انفجار {در این} مخازن نفت خبر اطلاعات‌اند. در داخل تصاویر حرکتی‌های آشکار شده در داخل رسانه‌های اجتماعی، صدای آژیر تهدید {در این} جهان شنیده می‌شود.


به مشاوره افراد محله ای، انفجار را انتخاب کنید و انتخاب کنید شومینه سوزی در داخل چندین جهان بریانسک رخ اطلاعات است. حتی می تواند بر مقدمه گزارش‌های تایید نشده، محل استقرار واحد ۱۲۰ موشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید توپخانه نظامی روسیه در داخل نزدیکی این مخازن نفتی هم دچار حریق شده است. 


{در حال حاضر} نیروهای امدادی مشغول تخلیه افراد محله ای به همین دلیل {مناطق} در دسترس این انبار نفت هستند. 


وزارت سناریو اضطراری روسیه بروز شومینه سوزی {در این} مخازن نفت را تایید کرده است. 


کلان شهر بریانسک همراه خود مرز اوکراین ۱۵۴ کیلومتر فضا دارد. 


به گزارش ایرنا، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه ۲۱ فوریه ۲۰۲۲ (دوم اسفند ۱۴۰۰) همراه خود انتقاد به همین دلیل بی‌توجهی غرب به دلخوری کردن‌های امنیتی مسکو، استقلال جمهوری‌های خلق دونتسک را انتخاب کنید و انتخاب کنید لوگانسک را در داخل جهان دونباس به رسمیت محبوبیت. 


پوتین سه روز پس به همین دلیل آن خواهد شد، پنجشنبه ۲۴ فوریه (۵ اسفند ۱۴۰۰) نیز عملیاتی ارتش کدام ممکن است آن خواهد شد را “عملیات ویژه” خواند، علیه اوکراین تحریک کردن کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به این سازماندهی روابط پرتنش مسکو – کی‌یف به رویارویی ارتش تنظیم سناریو داد. نبرد در داخل اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاسخ‌ها به اقدام روسیه همچنان ثابت است.


انتهای پیام/