آب و هوایی شیراز به میزبان بوکس قهرمانی آسیا نزدیک است/ اردوی مشترکی با یکی از کشورهای همسایه در برنامه ما قرار داردساعت: 15:55
منتشر شده در مورخ: 1401/02/21
شناسه خبر: 1838097

اواخر خرداد، مرحله بعدی تمرینات تیم بوکس نونهالان پیگیری می‌شود

سرپرست تیم بوکس نونهالان گفت: به این دلیل شهر شیراز را برای برگزاری اردوهای تمرینی انتخاب کردیم که شرایط آب و هوایی آن به بحرین شهر میزبان رقابت‌های قهرمانی آسیا نزدیک است.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون بوکس، دومین مرحله اردوی آماده‌سازی تیم‌ بوکس نونهالان در سال‌جاری با حضور 24 بوکسور در شیراز آغاز شده و تا 27 اردیبهشت‌ماه ادامه دارد.


جواد خدابخشی سرپرست تیم بوکس نونهالان با اشاره به آغاز تمرینات اظهار داشت: چهارمین مرحله اردوی آماده سازی تیم بوکس نونهالان بعد از رقابت‌های انتخابی و دومین مرحله در سال جدید هم اکنون به میزبانی شیراز در حال برگزاری است؛ در این مرحله 24 بوکسور در اردو حضور دارند و تمرینات از عصر امروز (چهارشنبه – 21 اردیبهشت‌ماه) به صورت جدی آغاز خواهد شد.


وی افزود: بوکسورهای حاضر در اردوی تیم‌ نفراتی هستند که از مسابقات انتخابی جواز حضور در اردو را بدست آوردند. همچنین نفراتی هم با توجه به استعدادیابی که توسط کادرفنی انجام شده به تیم تزریق شده‌اند.


سرپرست تیم‌ بوکس نونهالان در ادامه گفت: به این دلیل شهر شیراز را برای برگزاری اردوهای تمرینی انتخاب کردیم که شرایط آب و هوایی آن به بحرین شهر میزبان رقابت‌های قهرمانی آسیا نزدیک است و از همکاری هیات بوکس استان تشکر می‌کنم. خدا را شکر وضعیت خوبی بر اردو حاکم است، شرکت “پاک پی” هم از ما حمایت کرده و برخی تجهیزاتی که نیاز بود را در اختیار ما قرار داده است.


خدابخشی در پایان گفت: انشاءالله مرحله بعدی تمرینات ملی‌پوشان نونهال بعد از امتحانات بچه‌ها و در اواخر خردادماه پیگیری خواهد شد. در نظر داریم تمرینات مشترکی را هم با یکی از کشورهای همسایه برگزار کنیم.


انتهای پیام/


 

رژیم لاغری سریع